Blog yazılarımızı okumak için tıklayın

Kendiniz Yapın; Kas Ovma Kremi

Tarih: 28.05.2022 19:46
Kendiniz Yapın; Kas Ovma Kremi
Ev yapımı bir kremle kas masajına ne dersiniz?
Bu kendin yap ürünü, kasın derinliklerine nüfuz ederek yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir his uyandırır.
Bu kas masajı kremini yapmak için, bir cam kavanoza 1/2 su bardağı hindistancevizi yağı ve 1/4 su bardağı rendelenmiş balmumu koyun. Kavanozu düşük veya orta ateşte 2 bardak su içeren bir tencereye koyun.
Yağ ve balmumunun erimesine izin verin ve ardından karıştırın. 2 çay kaşığı acı kırmızı toz biber ve 2 çay kaşığı zencefil veya zerdeçal tozu ekleyin ve karıştırın.
Soğutmaya izin verin. 15 damla nane esansiyel yağı ve 15 damla lavanta esansiyel yağı ekleyin. Metal veya cam saklama kaplarına dökün ve soğumaya bırakın. Ağrılı veya yorgun kaslarda kullanın. Haydi, şifa olsun.

SORUMLULUK REDDİ
Bu blog yerel sağlık departmanınız tarafından onaylanmamıştır ve teşhis, tedavi veya tıbbi tavsiye sağlama amacı taşımamaktadır. Bu blogda sağlanan içerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir tıbbi veya sağlıkla ilgili teşhis veya tedavi seçenekleriyle ilgili olarak lütfen bir doktora veya başka bir sağlık uzmanına danışın. Bu blogdaki bilgiler bir sağlık uzmanının tavsiyesinin yerine geçmemelidir. Bu blogda belirli ürünler hakkında ileri sürülen iddialar, hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için onaylanmamıştır. İmla ve yazım hataları olabileceği durumunu göz ardı etmeyin.

 
Hemen Sor
Yükleniyor...