Blog yazılarımızı okumak için tıklayın
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Cilt Bakım

Cildiniz için doğal ve etkili cilt bakım ürünleri. Cilt sağlığınızı destekleyen doğal içeriklerle tanışın. Şimdi keşfedin!
Cilt Bakım kategorimizde, cildiniz için doğal ve etkili cilt bakım ürünleri bulabilirsiniz. İşte bu kategorideki ürünleri neden aktarist.com üzerinden almanız gerektiği hakkında birkaç neden:

**Saklama Koşulları:** Ürünleri serin ve kuru, direkt güneş ışığından uzak bir yerde saklayın. Ürünleri açtıktan sonra güvenli bir şekilde kapatın ve nemden koruyun.

**Gönderim Koşulları:** Ürünlerimiz özenle paketlenir ve stoktan gönderilir. Son kullanma tarihine dikkat edilir ve kolay iade imkânı sunulur. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda kolay iade imkânı sunuyoruz. Memnuniyetiniz garantilidir.

Doğadan gelen sağlıklı ve keyifli bir deneyimin tadını çıkarmak için bu ürünleri tercih edin. Önceliğimiz satış değil, müşteri memnuniyetidir. Özel teklifleri kaçırmayın – bugün üye olun ve bizi takip edin!

Cildiniz için en doğal ve sağlıklı bakımı sunan ürünleri keşfetmek için hemen aktarist.com'u ziyaret edin!

Daha Genç Görünen Cilt İçin Bir Sır

Buna hyaluronik asit (HA) denir . HA, hücre içi çimento veya bağ dokusunun yapıştırıcısı olarak işlev gören bir glikozaminoglikandır. Bağ dokusu, terimden de anlaşılacağı gibi, diğer dokuları destekleme ve bağlama işlevi görür. Gevşek bağ dokusu cildi ve iç organları yerinde tutarken, lifli bağ dokusu tendonları, bağları ve kıkırdağı içerir. Özünde, hyaluronik asit sadece bağ dokusunun yapısal çerçevesini sağlamaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda vücudumuzu bir arada tutan gerçek “tutkal”dır.
HA'nın vücut dokularında korunması önemli bir yaşlanma karşıtı stratejidir. Cildimizin çizgiler ve kırışıklıklar geliştirmesinin nedenlerinden biri de HA kaybından kaynaklanmaktadır. Çoğu insan 70 yaşına geldiğinde, vücutlarındaki HA içeriği 40 yaşına göre %80 oranında düşmüştür. 45 yaşından sonra derideki HA seviyeleri düşmeye başlar.
HA'nın topikal olarak uygulanmasının kırışıklıkları önlemeye yardımcı olduğuna dair çok sayıda kanıt vardır. Ancak şimdi araştırmacılar, hyaluronik asidi ağızdan almanın, cilde nem ve gençlik esnekliği kazandırmak için de faydalı olduğunu keşfettiler. Kuru ve pürüzlü cilde sahip hastalarda oral HA kullanan son klinik çalışmalar, saflaştırılmış, biyolojik olarak kullanılabilir hyaluronik asitten oluşan bir takviye verilen hastaların ciltlerinin nem içeriğinde başlangıç ​​değerlerine göre önemli bir artış (%46) olduğunu göstermiştir.
Hyaluronik asit , vücudumuzda bulunan ve sağlık için gerekli olan bir maddedir, ancak şimdi onun aynı zamanda güzel görünen bir cildin anahtarı olduğunu biliyoruz.

SORUMLULUK REDDİ
Bu blog yerel sağlık departmanınız tarafından onaylanmamıştır ve teşhis, tedavi veya tıbbi tavsiye sağlama amacı taşımamaktadır. Bu blogda sağlanan içerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir tıbbi veya sağlıkla ilgili teşhis veya tedavi seçenekleriyle ilgili olarak lütfen bir doktora veya başka bir sağlık uzmanına danışın. Bu blogdaki bilgiler bir sağlık uzmanının tavsiyesinin yerine geçmemelidir. Bu blogda belirli ürünler hakkında ileri sürülen iddialar, hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için onaylanmamıştır. İmla ve yazım hataları olabileceği durumunu göz ardı etmeyin.

 
Hemen Sor
Yükleniyor...