Hakkımızda

Şirket Ceo’muzdan Mektup

İnsanlar, bitkiler ve gezegen kârdan daha önemlidir. Görünüşte basit olan bu ilke, yaşadığımız yüzyılda göz ardı edilmekte. Bu ilke 24 yıldır bize her gün rehberlik eden ve artmaya devam eden temel felsefedir. Dünyanın dört bir yanındaki toplulukların küresel ısınma ve pandemi ile sarsıldığı bu benzeri görülmemiş zamanlarda, bu ilke yol gösterici ışığımız olmaya devam ediyor. Evet, bu prensip doğrultusunda size sunduğumuz ürünlerde sürdürülebilir organik tarım ve yerli bitkilere öncelik veriyoruz. Sizin ihtiyaç ve isteklerinize kulak veriyoruz. Çünkü daha adil ve yaşanabilir bir dünya bizim önceliğimiz.

Günün sonunda, sürdürülebilir yaşam kalitesi, gezegenimize nasıl özen gösterdiğimize hassas bir şekilde bağlıdır: topraklarımızı, suyumuzu ve havamızı nasıl beslediğimiz, yediğimiz yiyecekleri ve sevdiğimiz bitkileri nasıl yetiştirip dağıttığımızla ilişkili. Bu nedenle, sizlere sunduğumuz tüm ürünlerimizi titizlikle seçiyoruz, çevre dostu ambalajlar kullanıyoruz. Mağazamıza gelen birçok bireyin dediği burası çok güzel kokuyor, burası çok huzurlu. Bu güzel kokuyu sayenizde çevremize yayıyoruz.

Evet, şirket olarak prensibimiz ve devamlı kendimize hatırlattığımız cümle; "Kârdan önce insanlar, bitkiler ve gezegen" Bu prensip “üreticiler için adil, tedarikçiler için adil, çevre için adil ve müşteriler için adil” bir sisteme bağlı olduğumuz anlamına gelir.

Aktarist Ailesi olarak, insan ve şirket olarak mükemmellik için çaba göstermenin bizim için onur ve sorumluluğumuz olduğuna dair temel inançla çalışıyoruz: etik ilkelere göre yaşamak ve kendimizi her zaman gelişimimizde ve öğrenme yolunda ilerletmek. Çünkü biz ezelde iyilerden olmak için söz verdik.

Tıbbi ve aromatik bitkiler, baharatlar, çaylar, uçucu yağlar ve daha fazlasını içeren sürdürülebilir, organik ve doğal bileşenlerin tedarikçisidir. Hem Türkiye hem de Dünyamızın her bir yerindeki müşterilere, bu toplu malzemeleri ve el yapımı doğal vücut bakımı ve sağlıklı yaşam ürünlerini tedarik etme konusunda uzmanız. Şu anda hem perakende hem de toplu dağıtım bölümlerini işleten web sitemiz ve çağrı merkezimiz aracılığıyla siparişleri yerine getiriyoruz. Kurumsal merkezin yanı sıra müşteri hizmetleri merkezi ve dağıtım bölümümüz de İstanbul'da bulunmaktadır. Biz sıfır atık mücadelesi yürüten bir adil ticaret şirketiyiz.

Vizyon/Misyon

Aktarist, üreticiden tüketiciye tüm paydaşlarıyla güvenilir ve uluslararası alanda söz sahibi bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini, ‘‘İnsanlar, bitkiler ve gezegen kârdan daha önemlidir’’ ilkesini unutmadan kârlılığını ve verimliliğini arttırarak tedarikten üretime, pazarlamadan dağıtıma kadar tüm alanlardaki çalışanları ve çözüm ortaklarıyla kalkınmayı ve kalkındırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Ali AZAK
CEO
Whatsapp
Yükleniyor...